05132111522

برای اینکه بهتر با این شامپوی معجزه آسا آشنا شوید، بهتر است بدانید که این شامپو توسط کشور آلمان ساخته شده است و همچنین شکل و شمایل آن نیمه شفاف بوده و همچنین به صورت غلیظ روانه بازار می‌شود. جالب است بدانید که ترکیباتی که در این شامپو به کار رفته است برای پوست انسان هیچگونه خطری نداشته و خطرناکه نمی‌باشد. کارخانه‌هایی که در قالیشویی از مواد به‌روز و جدیدی استفاده می‌کنند، قطعا نتایج بهتری برایشان حاصل می‌شود، به همین دلیل لازم است تا با ویژگی‌های این شامپو که در قالیشویی غرب مورد استفاده قرار می‌گیرد بیشتر آشنا شوید. در ادامه با قالیشویی غرب همراه باشید تا بیشتر با این ویژگی‌ها آشنا شوید.

شسشتوی مبلمان با استفاده از شامپوی تگزافون

شامپوی تگزافون توانایی از بین بردن کدام لکه‌ها را دارد؟

برای اکثر خانواده‌ها اتفاق افتاده است که به صورت ناخواسته بر روی مبلمان منازلشان خطوطی مانند ماژیک یا خون کشیده شود یا همچنین می‌توان موقعیت‌هایی را مثال زد که در آن شرایط مبل به مرور زمان خیلی کثیف شده و نیاز به رسیدگی و شسشتو دارد. از این رو قالیشویی خوب در مشهد با سابقه طولانی که در امر شستن فرش و مبل دارد، پیشنهاد می‌کند که از این مایع جهت از بین بردن لکه‌های سخت و قوی استفاده کنید. بهتر است بدانید که اگر توانایی و شرایط شستن مبل در منزل را ندارید، می‌توانید این کار را به قالیشویی واگذار نمایید اما حواستان باشد که حتما این قالیشویی مجهز به موادی باشد که تثبیت کننده بوده و از مواد نانو در شستشویشان بهره ببرند. با این کار سلامتی مبلمان منزل خود را به صورت کامل تضمین کرده‌اید.

شامپوی تگزافون چه مزیت‌هایی دارد؟

برای اینکه بتوانید بهتر با مزیت‌های این شامپوی فوق‌العاده آشنا شوید، جالب است بدانید که شامپوی تگزافون انتخاب بسیار بهتری نسبت به پودرهای شوینده می‌باشد. به این دلیل که هنگام شستشوی مبل با استفاده از این مایع هرگز شاهد این موضوع نخواهید بود که رنگ مبل عوض شده، خراب و یا کمرنگ شود. ترکیباتی که در این شامپو به کار رفته است موجب می‌شود تا سلامتی مبل شما تضمین شود. به این دلیل که الیاف پارچه مبلمان هنگام شستشو با این شامپو سالم باقی می‌مانند و آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌گردد.

برای اینکه بهتر بتوانید از این مایع فوق‌العاده بهره ببرید، بهتر است بدانید که برای استفاده کردن آن باید از یک ساعت قبل اقدام به حل کردن آن در آب نمایید. همچنین نسبتی که از این مایع با آب باید مخلوط شود، نسبت یک به ده است. به همین جهت باید در هر لیتر آبی که برای شستشو کنار می‌گذارید، می‌بایست یک کیلوگرم تگزافون را در آن حل کنید.

شامپوی تگزافون چه مزیت‌هایی دارد؟

چگونه باید با شامپوی تگزافون مبل خودمان را بشوییم؟

به جهت این که بتوانید با ایده‌آل‌ترین شرایط ممکن مبل خود را با استفاده از شامپوی تگزافون بشویید، می‌توانید به توصیه‌های قالیشویی معتبر در مشهد که در ادامه خدمت شما ارائه می‌گردد، عمل کنید. شسشتوی مبل در خانه مزیت‌هایی را برای شما به همراه دارد که یکی از این موارد را می‌توان جلوگیری از حمل و جابه‌جا کردن آن دانست، با این کار می‌توانید از آسیب‌های احتمالی هنگام جابه‌جایی جلوگیری نمایید.

در وهله اول بایستی مبل‌های خود را از وجود هرگونه آشغال و کثیفی با استفاده از جارو تمیز نمایید. این کار باعث می‌شود تا آشغال و کثیفی‌های ریز میان اجزا و محل دوخت مبل شما به خوبی تمیز شود و آماده شستشو گردد. اگر با تمام موارد گفته شده و مزیت‌های شستشوی در خانه بازهم شرایط شما طوری نبود که بتوانید در منزل مبل خود را شستشو دهید، می‌توانید به قالیشویی غرب که سابقه زیادی در این امر دارد اعتماد کنید. این قالیشویی همواره سعی کرده تا بتواند از مواد درجه یک در این امر بهره ببرد، یکی از این موارد را می‌توان شامپوی تگزافون دانست. از این رو لازم نیست به هیچ‌وجه نگران کدر شدن یا تمیز نشدن مبل خود باشید. پس ازاینکه مبل خود را با استفاده از مواد شوینده گفته شده شستشو دادید، لازم است تا آن را آبگیری نمایید.

آیا در قالیشویی به طور کامل آبگیری مبل انجام می‌شود؟

بسیاری از قالیشویی‌ها هنگام شستشوی مبل مشتریان خود سعی می‌کنند تا مبل آن‌ها را با رعایت موارد استاندارد آبگیری نمایند، اما نمی‌توان گفت که کدام یک از آن‌ها به صحیح‌ترین روش ممکن این کار را انجام می‌دهند. بهترین قالیشویی در مشهد توسط دستگاه‌هایی که در اختیار دارد، همواره سعی کرده مرحله آبکشی را به بهترین نحو ممکن انجام دهد، با این کار مانع از پوسیدگی مبل شده و نم و رطوبت باقی مانده در مبل پس از گذشت یک روز خشک می‌شود.

یکی از مزایای دیگری که می‌توان برای شستن مبل با استفاده از شامپوی تگزافون دانست، این است که مبل پس از شستشو با این مایع عمر مفید خود را طی می‌کند و به هیچ‌وجه بر اثر استفاده از این مایع زود خراب نمی‌شود. همچنین در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیز تمیز می‌گردد.

سخن تکمیلی

قالیشویی معتبر در مشهد همواره سعی داشته تا بتواند از بهترین مواد در جهت شستشوی مبل و قالی مشتریان بهره ببرد، به همین جهت همیشه سعی در استفاده از کالایی استاندارد را سرلوحه خود قرار می‌دهد. از این رو شما هم اگر می‌خواهید در منزل مبل خود را بشویید، بهتر است که از شامپوی تگزافون استفاده کنید یا اگر امکانات آن را ندارید، می‌توانید به قالیشویی ما و افراد خبره آن اعتماد کنید.

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


برای اطلاع از آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.