05132111522
شستشوی خوشخواب در محل

 

شستشوی خوش خواب در محل :

 

شستشوی خوش خواب با استفاده از دستگاه های مکانیزه و اتومات بدون آب ریزی به صورت بخارشور انجام میشود و تشک تخت ضد عفونی میگردد . جابه جا کردن تشک های سنگین وزن کاری بس دشوار است به همین دلیل قالیشویی غرب مشهد با فراهم کردن تمامی تجهیزات لازم توانسته در مدت زمانی کوتاه  شسشوی خوشخواب در محل زندگی شما را انجام دهد و خوابی راحت و آرام را به شما هدیه دهد.

 

علت شستشوی خوشخواب چیست ؟

 

1-ساس تختخوابی

از ساس تختخوابی چه میدانید ؟

ساس بزرگتر از کک میباشد و  در بافت و درز تشک ها ، پشت کاغذ دیواری ها،لابلای کارتن‌ها، درز کمدها و درهای چوبی ،قفسه کتابخانه‌ ها ،مبلمان و پشتی‌ها مخفی می‌شود و از خون گرم انسان و موجودات دیگر که خون گرم دارند تغذیه میکند. بیشتر فعالیت ساس ها در شب و نور کم میباشد و هنگامی که میزبان خوابیده یا در حال استراحت است نیش میزنند. ساس ماده و بالغ روی 2 تا 3 عدد تخم  میگذارد که به اندازه یک میلیمتر سفید و مروارید مانند است و هر ساس در طول عمر خود 200 تا 500 تخم میگذاد و تخم ها بعد از 10 روز جنین دار میشوند مدت زمانی که طول میکشد که تخم ها باز شوند بستگی به درجه حرارت دارد.

 

ساس تختخوابی

 

روش تشخیص حضور ساس و عوارض آن چیست ؟

 

با بررسی شکاف ها و درزها در خانه ، تشک ، درهای چوبی و مکان های ذکر شده دیگر و دیدن ساس زنده یا تخم و پوسته تخم میتوان به وجود  ساس در محل زندگی پی برد . گاهی لکه های قهوه ای بر روی تشک تخت و یا روی کاغذ دیواری نشان دهنده حضور ساس میباشد این لکه های قهوه ای مدفوع ساس و یا خون اضافی خورده شده میباشند .

محل گزش ساس به صورت دانه های سفت دوتا دوتا و یا سه تا سه تا با فاصله کمی از هم بر روی پوست نمایان میشود  محل گزیدگی دچار خارش پوست و التهاب میشود و یا گاهی اثرات روانی بر شخص میگذارد.برای درمان خارش میتوان از پماد کالامین و جهت کنترل التهاب از استروئید استفاده کرد البته با نظر پزشک.

 

2- وجود مایت ها

 

مایت ها از مواد غذایی بسیار ریز که در گرد و غبار وجو دارند تغذیه میکنند و تشک ها محل مناسبی برای تجمع این کنه سانان میباشند . مایت ها در برخی افراد موجب بروز آسم و حساسیت و آلرژی میشوند.برای پیشگیری از این نوع بیماری ها نیاز به شستشوی خوشخواب میباشد.

 

3- عرق کردن بدن در هنگام خواب

 

بر روی پوست میلیون ها باکتری وجود دارد که برای پوست خطری ندارن و هنگامی که انسان عرق میکند باکتری ها از همین تعرق ها تغذیه میکنند به همین دلیل عرق انسان بوی نامطبوع میدهد ، این بوی نامطبوع به تشک و محل خواب انتقال داده میشود ، و یکی از دلایل مهم شستشوی خوشخواب همین بوی نامطبوع عرق  انسان میباشد.

 

4- ریزش پوست های مرده 

 

پوست انسان دارای هزاران سلول مرده و زنده است و در هر دقیقه تعداد زیادی سلول مرده از پوست جدا شده و ریزش میکنند و سلول های زنده جهت بازسازی سلول  های مرده جایگزین میشوند. تجمع پوست های مرده بر روی تشک محل زندگی قارچ ها و باکتری ها میشود که با چشم قابل دیدن نیستند  و همین باکتری ها عامل بروز بیماری و آالرژی میشوند پس برای مقابله با بیماری ها شسشوی تشک امری ضروری میباشد .

 

5- وجود لکه های مختلف بر تشک

 

 گاهی با خوردن خوراکی ها و آشامیدنی ها  بر روی  تخت در حین مطالعه و یا استراحت لکه هایی بر روی تشک به وجود می آید یا حتی گاهی اثر لکه خون و ادرار باعث میشود نیاز به شستشو نیازی اساسی برای رها شدن از این لکه های نخوشایند باشد .

 

6- قیمت بالای خوشخواب

 

تشک در انواع فنری ، طبی ، و ...  در ا سایز و ارتفاع  و قیمت های  مختلف  تولید میشود یکی از مهم ترین دلایل شسشوی تشک تخت قیمت آن میباشد چرا که شستشوی خوشخواب در محل بسیار مناسب تر از خرید یک خوشخواب نو میباشد.


مراحل شستشوی خوشخواب چیست ؟

 

شستشو با آب عمر تشک را به شدت کم میکند و بوی نم تشک بسبار آزار دهنده خواهد بود به همین علت باید برای پاکسازی آلودگی ها و لکه های تشک از خشکشویی استفاده کرد. قالیشویی غرب مشهد کار شستشو را با استفاده از دستگاه های مجهز به خشکشوییتنها در مدت 2 الی 3 ساعت انجام میدهد و  خوشخوابی کاملا ضدعفونی شده ، تمیز و کاملا خشک و بودن هیچ گونه بوی نامطبوع نم را به شما تحویل میدهد تا با خوابی راحت صبحی پر از انرژی را آغاز کنید .

 

ما ادعا نمیکنیم که بهترین قالیشویی در مشهد هستیم ، اما میتوانیم ادعا کنیم که ارائه دهنده خدمات متمایز قالیشویی در مشهد هستیم .

 

 

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


برای اطلاع از آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.