05132111522

ما در قالیشویی غرب مشهد شستشوی فرش را به صورت تمام اتوماتیک با تجهیزات استاندارد انجام میدهیم. چارچوب اهداف سازمانی خودمان را به نحوی ایجاد کردیم که ما را با نام بهترین قالیشویی مشهد بشناسند. که برای رسیدن به این اهداف تلاش های بسیاری کرده ایم تا به این جایگاه رسیدیم. ما با تضمین کیفیت شستشو که در واقع هیچ یک از قالیشویی های مشهد چنین کاری نمیکنند خودمان را متمایز کرده ایم. همچنین برای بالا بردن کیفیت شستشو سعی کردیم از تجهیزات و مواد شوینده های عالی استفاده کنیم تا رضایت مشتریان را جلب کنیم.

نکته: ما در قالیشویی غرب به تمام مشتریانمان این تضمین را میدهیم که بدون رضایتشان هیچ وجهی دریافت نکنیم.

چرا قالی را نباید در منزل شست؟

امروزه شستشوی فرش ماشینی در منزل تقریبا کار غیر ممکن و غیر منطقی است، چون علاوه بر اینکه خشکشویی فرش کار دشواری است و ممکن است فرش را نابود کند، شستشو و حمل و نقل آن هم انرژی زیادی از افراد میگیرد و حتی در این بین ممکن است بی تجربگی موجب آسیب دیدن فرش یا شخص شوینده شود. همچنین اگر فرش را در خانه بشویید به اندازه قالیشویی نکات بهداشتی رعایت نمیشود چرا که از مواد شوینده مخصوص نمی توانید استفاده کنید و ممکن است باعث بروز انواع بیماری های پوستی یا غیر پوستی خانوادتان شوید.

شستشوی فرش ماشینی به صورت لول شده و اتو کشیده در قالیشویی غرب

خشکشویی فرش ماشینی باید به صورت کاملا حرفه ایی انجام شود تا مشکلاتی از قبیل بوی بد، چروک یا زرد شدگی روی فرش ایجاد نشود. برای رفع همین موارد از آبگیر های لوله ایی استفاده میکنیم تا آب اولیه فرش به صورت کامل بدون هیچ پارگی گرفته شود، از همین رو برای خشکشویی از گرمخانه های استاندارد قفسه ایی استفاده میکنیم تا قالی مشتریان بدون چروک و تاخوردگی به دستشان برسد.

چرا فرشمان در حین شستشو پاره میشود؟

پارگی فرش در حین شستشو به عوامل مختلفی بستگی دارد که با برخی از آنها آشنا میشوید: در گذشته برای آبگیری فرش پس از شستشو از دستگاه های آبگیر دایره ایی یا دیگی استفاده میکردند که در دور(چرخش) بالا آب فرش گرفته میشد و در همین حین فرش هایی که کمی پوسیدگی داشتند یا بافت ظریفی داشتند ممکن بود به اصطلاح بترکند یا پاره شوند. اما امروزه برای اینکه این مشکل را رفع کنند از آبگیر های لوله ایی استفاده میکنند و فرش به صورت لول شده آبگیری میشود که به هیچ وجه فرش پاره نمیشود ماهم در قالیشویی غرب از آبگیر لوله ایی استفاده میکنیم. مورد بعدی دستگاه شستشو است که در گذشته به صورت نیمه اتوماتیک بود، در بعضی مواقع با کمی فشار روی فرش ممکن بود فرش پاره شود یا پرز فرش خورده شود اما امروزه از دستگاه تمام اتوماتیک بدون دخالت دست استفاده می شود که به تمام نقاط فرش به یک اندازه فشار وارد میکند و فرش به هیچ وجه پاره نمیشود از همین رو ما هم در قالیشویی غرب از دستگاه تمام اتوماتیک برای بهبود کیفیت استفاده میکنیم.

 

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.