05132111522

قالیشویی غرب به عنوان قالیشویی معتبر در مشهد با ارائه یک فرصت استثنایی در روز های سه شنبه که قرار دادن کد تخفیف 10 درصدی می باشد، سعی کرده است تا دغدغه ی خانم های خانه دار در خصوص شستشوی انواع فرشهای ماشینی و موکت، شستشوی انواع فرش های دستباف و ابریشم، خشک شویی قالی، شستشوی مبل و موکت در محل با دستگاه، شتسشوی خوشخواب، رفوگری و ترمیم سوختگی و... را برطرف کند.

قالیشویی معتبر در مشهد

قالیشویی غرب مشهد به عنوان قالیشویی خوب در مشهد در حال فعالیت می باشد. این اعتبار بعد از گذشت سالیان متوالی و با رضایت مشتریان کسب شده است و روز به روز در حال افزایش می باشد. همچنین قالیشویی در مشهد سعی کرده تا با شستشوی 100 درصد اسلامی فرش ها، رعایت اصول دینی را نیز در کار خود سر لوحه قرار دهد. ما در کار خود با بکارگیری از نیروهای متخصص و با استفاده از پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه های موجود در زمینه شستشوی فرش و خدمات دیگر به عنوان پیشتاز ترین قالیشویی در مشهد می باشیم. کافیست شما تنها یک بار سفارشات خود را به ما تحویل دهید و بعد از مشاهده موارد ذکر شده در بالا به عنوان مشتری همیشگی در کنارمان قرار خواهید گرفت.

ویژگی های معتبر ترین قالیشویی در مشهد

امروزه  کسب و کارها در حوزه ی شستشوی فرش به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است و برای این که شما در انتخاب یک قالیشویی بهترین انتخاب را داشته باشید، ما سعی کرده ایم تا یک تعداد از ویژگی های قالیشویی معتبر در مشهد را با هم بررسی کنیم. شما با مدنظر داشتن این نکات قادر هستید تا قالیشویی غرب مشهد را با دیگر همکاران خود مقایسه کنید و خودتان به ادعای متخصص و حرفه ای بودن مجموعه ما در زمینه شستشو پی ببرید.

این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

ضمانت شستشوی فرش

ما با ارائه ضمانت در زمان شستشوی فرش به شما این اطمینان خاطر را می دهد تا در صورتی که از شستشوی فرش خود راضی نیستید، این حق را داشته باشید تا اعتراض خود را عنوان کنید و همچنین به دلیل جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان مجموعه ما این امکان را فراهم کرده تا خدمات شما به صورت رایگان دوباره انجام شود.

شستشوی فرش های ابریشمی در قالیشویی معتبر در مشهد می بایست با ظرافت و دقت خاصی انجام شود و این موضوع یکی دیگر از وجه تمایزهای یک قالیشویی حرفه ای با دیگر همکاران خود محسوب می شود. اگر شما قصد دارید تا به منظور دریافت خدمات، شستشوی فرش ابرشمی خود را تحویل قالیشویی دهید ما به شما پیشنهاد می کنیم که قالیشویی غرب مشهد را انتخاب کنید، زیرا ما به عنوان یک قالیشویی معتبر در زمان دریافت فرش به شما یک ضمانت نامه برای اطمینان خاطرتان تحویل می دهیم، تا در صورت بروز هر گونه وارد شدن خسارت به اموالتان آن را جبران کنیم. این ضمانت نامه برای آسودگی خاطر شما می باشد. قالیشویی غرب مشهد در کارنامه کاری خود تاکنون هیچ گونه مشتری ناراضی نداشته است و به عنوان امین شما وظیفه دارد تا از فرش هایتان در حین جابجایی و شستشو به خوبی نگهداری کند.

عضویت در صنف و اتحادیه قالیشویی

برای همکاری به صورت همیشگی با یک قالیشویی باید مدنظر داشته باشید که آن مجموعه مجوز از اتحادیه صنف قالیشویی را داشته باشد. این پارامترها در کنار یکدیگر باعث می شود تا شما بهترین قالیشویی در مشهد را بشناسید. قالیشویی مشهد با عضویت در اتحادیه قالیشویی، باعث شده است تا رضایت کارشناسان و بازرسان این صنف را جلب کند. کارشناسان برای دریافت مجوز به مواردی از قبیل بررسی دستگاه ها، دانش پرسنل ومتخصصین و همچنین تعهد و توانایی کارگران توجه دارند.

بسیاری از افراد تمایل دارند تا فرش های خود را به نزدیک ترین دفاتر قالیشویی تحویل دهند، معمولا این دفاتر یک واسط بین مردم و کارخانه ها می باشند. ما برای قطه شدن این دلال ها به شما پیشنهاد می کنیم تا به صورت مستقیم با مراجعه به وبسایت قالیشویی مشهد اقدام به ثبت سفارش های خود کنید.

نرخنامه قالیشویی

در یک قالیشویی معتبر معمولا نرخ ها ثابت می باشد، به عنوان مثال در معتبر ترین قالیشویی در مشهد نرخ تعرفه ی خدمات کاملا ثابت و تعیین شده است. در صورتی که یک قالیشویی برای ارائه خدمات با کیفیت قصد داشته باشد تا تعرفه های خود را تغییر دهد، فقط قصد سوء استفاده از مشتری خود را دارد و باید بدانید که آن مجموعه اصلا قابل اعتماد و معتبر نمی باشد.

اهمیت استفاده از دستگاه های مکانیزه

خیلی از قالیشویی ها قادر نیستند تا کلیه مراحل شستشوی فرش را مکانیزه انجام دهند و این دلیل به خاطر تجهیز نبودن آن قالیشویی می باشد. قالیشویی غرب در مشهد با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه های موجود در سطح کشور، برای شما این امکان را به ارمغان آورده است تا خیالتان از بابت درست انجام شدن کارها مطمئن باشد. اهمیت این موضوع به این دلیل است که شستشوی فرش در قالیشویی مشهد با دستگاه های مکانیزه باعث می شود تا هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نشود و عمل شستشوی فرش بدون هیچ خطایی سپری شود.

ارائه کامل خدمات

قالیشویی غرب این امکان را برای شا فراهم کرده است تا به کامل ترین خدمات یک قالیشویی دسترسی داشته باشید، خدمات قالیشویی صرفا شستشوی فرش نیست بلکه خدماتی از قبیل رفوگری، ریشه زنی، دارکشی، لکه برداری و... نیز محسوب می شود. قالیشویی در مشهد با ارائه کامل ترین خدمات، دغدغه ی شما را در خصوص رفع مشکلات به وجود آمده برای فرش هایتان برطرف می کند.همچنین قالیشویی مشهد با جمع آوری بهترین متخصصان و کارشناسان در حوزه قالیشویی، باعث شده اند تا اوامر شما به بهترین نحو ممکن انجام شوند.

نحوه شستشوی فرش

قالیشویی مشهد در زمان تحویل فرش کارشناسانی را به محل شما ارسال می کنند تا در زمان تحویل با شناخت دقیق تارو پود فرش نحوه شستشو آن را تعیین کنند. به عنوان مثال شستشوی فرش های ماشینی با فرش های ابریشمی کاملا متفاوت است. این موضوع این افتخار را برای ما به ارمغان داشته است تا ما به عنوان قالیشویی ما شناخته شویم و روز به روز در پیشبرد خدماتمان مجموعه ی خود را بهبود بخشیم.

متعهد بودن به دریافت و ارسال به موقع فرش ها

در سال و بعضی از ایام سال، مانند عید نوروز باعث می شود تا تقاضای افراد برای دریافت خدمات از قالیشویی زیاد شود. قالیشویی غرب مشهد با دراختیار داشتن دستگاه های پیشرفته و همچنین شناسایی درست از ظرفیت خود هیچ گونه محدودیتی برای دریافت سفارشات ندارد و همچنین این امکان را دارد تا در ایام شلوغ سال خدمات خود را در زمان مقرر شده به نحو احسنت انجام دهد. راه های ارتباطی مختلف منجمله سایت، اینستاگرام و شماره های تماس درج شده در سایت باعث شده تا پشتیبانی قوی را در بعد از تحویل فرش هایتان در اختیارتان قرار داده باشیم، این مورد یکی از عواملی است که ما را به عنوان قالیشویی معتبر در مشهدبه مردم معرفی کرده است.

جمع بندی

قالیشویی معتبر در مشهد به عوامل مختلفی مرتبط است و تنها با داشتن یک مورد به دست نخواهد آمد. ما سعی کردیم تا با ارائه این مطالب به شما آگاهی لازم برای انتخاب یک قالیشویی مطمئن را منتقل کنیم. قالیشویی مشهد با کارنامه درخشان خود در زمینه شستشوی فرش و ارائه دیگر خدمات در این حوزه، به عنوان بهترین گزینه برای انتخاب می باشد.

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


برای اطلاع از آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.