05132111522

قالیشویی غرب مشهد در این مقاله شما را با شستشوی فرش در منزل و قالیشویی آشنا میکند با بهترین قالیشویی در مشهد همراه باشید.

فرش را در منزل بشوییم یا در قالیشویی

نحوه شستشو فرش برای اینکه فرش بیشتر عمر کند و دوام بیشتری داشته باشد بخصوص در فرش های دستباف و نفیس باید دقت بیشتری کرد چون علاوه بر گران بودن آن این فرش ها نسبت به فرش های ماشینی حساس تر هستند.ولی برای همه ما این سوال پیش آمده است که کدام روش شستشو به فرش آسیب کمتری وارد می کند شستشو سنتی یا مدرن؟

شستشو در منزل یا شستشو در قالیشویی؟

بسیاری از افراد برای هزینه نکردن و کمتر هزینه کردن شستن فرش های خودرا انجام می دهند و این کار را به قالیشویی واگذار نمیکنند.

البته که اگر این کار اصولی و درست انجام شود به فرش آسیبی وارد نمیکند، اما پرسنل قالیشویی در مشهد ، کار شستن فرشها را هر روز انجام می دهند و هر روز تجربه ای کسب می کنند و در این کار حرف ای هستند ولی اگر خودمان این کار در خانه بخواهیم انجام دهیم باید به نکات زیر توجه داشته باشیم تا به فرش خود آسیبی وارد نکنیم:

*استفاده بیش از اندازه شامپو فرش

*خیس بودن پیش از حد

*خشک نکردن فرش

*قرار دادن وسایل سنگین روی فرش خیس

*شسته نشدن کامل فرش (از بین نرفتن مواد از روی فرش)

هر کدام از کارهای بالا باعث آسیب فرش شما میشود و طول عمر فرش شما را کم می کند.

در قالیشویی معتبر در مشهد و خوشنام این کار کاملا حرفه ای و اسلامی انجام داده می شود.برای فرش های تراکم بالا از شامپو تگزاپن و مواد شوینده قوی استفاده می شود و آن را با اب گرم شستشو می دهند.و بعد با دستگاهای تمام مکانیزه قالیشویی آن را شستشو می دهند.و با دستگاه مخصوص مکش آب آن را میکشندو فرش را کاملا مکانیزه خشک می کنند.

همیشه به چند نکته توجه داشته باشید بهترین قالیشویی مشهد را انتخاب کنید ، قدمت فرش ، مواد شستشو ،جنس تار پودهای فرش

شاید تردید داشته باشید که فرشی که کلی هزینه کردید را به دست قالیشویی بسپارید ولی امکان دارد با شستشویی که خودتان در منزل انجام می دهید باعث خسارت جبران ناپذیر شوید نه تنها برای فرش بلکه به خودتان آسیبی وارد کنید چون کار بسیار سخت می باشد. پس سعی کنید بهترین قالیشویی در مشهد را شناسایی کنید تا از بهترین خدمات بهره مند شوید.خدمات قالیشویی غرب مشهد این تضمین را به شما می دهد که اگر از فرش های خود راضی نبودید دوباره و بدون هیچ هزینه ای این کار را انجام دهند قالیشویی غرب مشهد ارائه بهترین خدمات قالیشویی در مشهد را دارد.

 

یک قالیشویی غرب مشهد

یک دنیا خدمات قالیشویی در مشهد

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


برای اطلاع از آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.