05132111522

در این مقاله قالیشویی غرب مشهدقصد دارد در مورد چگونگی رفع بوی نامطبوع فرش بپردازد در هر خانه ای حالا به هر دلیلی مانند ریخته شدن غذا روی فرش ، حیوانات خانگی ، رطوبت ، ادرار کودک و ... ممکن است فرش دچار بوی بد شود.برای از بین بردن بوی نامطبوع راه های خانگی را استفاده کنید.با ما همراه باشید قالیشویی در مشهد/بهترین و نزدیکترین قالیشویی در مشهد:قالیشویی بزرگ غرب مشهد

از بین بردن بوی بد ادرار از روی فرش

از بین بردن بوی نامطبوع فرش:

 

رفع بوی نامطبوع قالی باعث کلافگی می شود که فکرشان خراب باشد و همش احساس کنند خانه کیف است مخصوصا برای کسانی که وسواسی هستند یا پاکیزگی برایشان خیلی مهم است برای رفع بوی نامطبوع فرش بهترین راهکارها استفاده از مواد طبیعی است که همیشه بهترین راه و موثرترین راهکار وکم هزینه ترین راه می باشدو یا اینکه فرش خود را به قالیشویی بسپارید تا با شستوشوی تخصصی فرش بوی نامطبوع را از بین ببرند.

 

مواد و گیاهانی که میتوان با آنها بوی نامطبوع فرش را از بین برد:

 

*جوش شیرین

*اسطوخودوس

*گیاهانی از جمله صندل ، رز ، یاسمن و ....

*روغن ضروری

موارد بالا را میتوان برای از بین بردن بوی بد فرش استفاده کرد.

 

چگونه با استفاده از جوش شیرین و سرکه سفید  بوی ایجاد شده از روی

فرش را از بین ببریم؟

 

استفاده از جوش شیرین ساه ترین روش است که میتوان استفاده کرد برای از بین بردن بوی بد فرش روی قسمت مورد نظر به مقدار نیاز جوش شیرین میریزید و بعد با جارو یا فرچه تمیز مالش دهیم.با این کار 50 درصد کار را انجام داده اید و بعد از 24 ساعت جوش شیرین باقی مانده را از روی فرش برمیداریم و همان قسمت را با دستمال تمیزی کامل میکشیم تا سطح پاکسازی شود.در آخر مقداری سرکه سفید را با مقداری آب مخلوط کرده و داخل اسپری ریخته و روی لکه را اسپری می کنیم و بعدبا دستما همان قسمت را با شامپو می شوریم تا کامل بو از بین برود.

 

نحوه ی رفع بوی ناطبوع ناشی از ادرار گربه و سگ و حیوانات خانگی

 

چگونه با استفاده از اسطخودوس بوی نامطبوع را از بین ببریم؟

 

اسطخودوس مقداری از گیاه اسطو خودوس را داخل هاونگ ریخته بعد از له کردن گیاه مقداری جوش شیرین به آن اضافه می کنیم روی محل مورد قرار می دهیم و میگزاریم حداقل 1 ساعتبماند قابل توجه است بهتر است این کار ازشب تا صبح انجام شود تا تاثیر بهتری از کار بگیرید.بعد از اتمام کار باجارو برقی آن قسمت را پاکسازی کنید.

 

راهکار های استفاده از ماده بوراکس برای از بین بردن بوی نامطبوع فرش:

 

ماده ای غیر سمی است که در دسته نمک های قلیایی قرار دارد و باعث از بین بردن بوی نامطبوع فرش می شود.ماده را روی فرش بپاشید و مدت زمان 30 دقیقه صبر کنید می توان برای عطراگین کردن این ماده از روغن ضروری یا گل استفاده کنید که این کار باعث می شود رایحه ی خوش روی فرش بماند. همه ماده های مورد نظر باعث از بین رفتن بوی بد که ناشی از رطوبت یا ادرار و ...به وجود آمده است شود.

 

قالیشویی در مشهد/بهترین قالیشویی در مشهد

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


برای اطلاع از آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.