05132111522

در دین اسلام تاکید زیادی در خصوص نجاست شده است. همچنین از دید پزشکی نجاست موجب انتقال بیماری ها می شود. این سوال پیش می آید آیا در قالیشویی فرش نجس پاک میشود؟در این مقاله سعی داریم راه های رفع نجاست از روی فرش را در قالیشویی به شما عزیزان و مشتریان بهترین قالیشویی مشهد توضیح دهیم با قالیشویی غرب مشهد همراه باشید.

آیا نجاست فرش در قالیشویی پاک میشود؟

 

قالیشویی فرش نجس را پاک میکند؟

همان طور که گفته شد در دین اسلام تاکید ویژه بر شستن نجاست شده است. برای شستشوی فرش از نجاست حتما باید طبق دستورات اسلامی برخورد کرد. سوالی که پیش می آید این است که آیا قالیشوی می تواند فرش نجس را پاک کند؟

در احکام تطهیر آمده است که:

 قالی، موکت، پتو ، روفرشی و امثال آنها را اگر با نجاست جرم دار آلوده نشده و اثر عینی، روی آنها نباشد می توان با ریختن یک بار آب بر روی فرش و یا موکت، تطهیر کرد. به این ترتیب با ریختن آب روی قسمت متنجس پاک نماییم. به طوری که همه آن قسمت را فرا گیرد آنگاه با خارج کرن آب و خشک کردن آن، آب اضافی را جدا می کنیم. و این حکم در مورد همه جامه هایی که جز به بول آلوده شده اند صادق است. اما جهت شستشوی فرش از بول ابتدا باید عین نجاسات را پاک کرد سپس نسبت به تطهیر آن اقدام نمود.

مراحل تطهیر فرش از نجاست:

۱- بر طرف کردن عین نجاست

۲- ریختن آب قلیل بر محل نجاست

۳- بنا به احتیاط لازم است به وسیله مواد شوینده و برس محل نجس شده پاک شود

 

در قالیشویی غرب مشهد به دلیل اینکه نمیدانیم کدام فرش نجس هست و کدام فرش تمیز تمامی فرش ها بصورت کامل آبکشی شده و این کار با تمام اصول مذهبی و بهداشتی انجام میشود و سپس مراحل شستشو انجام میشود

با بهترین قالیشویی در مشهد در تماس باشید

قالیشویی معتبر در مشهد

قالیشویی غرب مشهد

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


برای اطلاع از آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.