05132111522

پیشگیری از زرد شدن ریشه های فرش و بوی نامطبوع نم با آبگیری حرفه ای فرش پس از شستشو در بهترین قالیشویی در مشهد

آبگیری فرش به صورت رول

 

آبگیری فرش به صورت اتومات

 

جالب است بدانید که آبگیری فرش جزء مهمترین مراحل شستشوی فرش میباشد. در واقع اگر آب به طور کامل از تار و پود فرش خارج نشود باعث میشود ریشه ها  و قسمت های روشن و سفید فرش زرد شوند و فرش بوی نا مطبوع نم را بگیرد اما با دستگاه های مکانیزه صنعتی این مشکل هم به راحتی برطرف شده است. قالیشویی غرب جزئیات آبگیری را مرحله به مرحله برای مشتریان خود بیان میکند با ما همراه باشید.

 

آبگیری اتومات فرش چگونه انجام می شود؟

 

پس از آنکه مرحله  شستشوی فرش به اتمام میرسد به مرحله آبگیری فرش میرسیم. در حالت کلی آبگیری به دو شیوه انجام می شود:

 

روش سنتی

 

روش اتومات

 

 در روش سنتی جهت آبگیری فرش از دیگ های بزرگی استفاده میشود  و چند فرش را با هم درون یک دیگ قرار می دهند سپس دیگ با سرعت بالا چرخانده میشود از معایب این کار تا خوردن فرش، تاب افتادن فرش و امکان رنگ پس دادن فرش ها به یکدیگر است.

نکته حائز اهمیت دیگر این است که این شیوه آبگیری بیشتر مناسب پتو ،روفرشی و پرده میباشد. در روش اتومات، آبگیری فرش به صورت رول انجام میشود بدین ترتیب که فرش به صورت تکی وارد دستگاه لوله مانندی میشود و  با روشن شدن دستگاه لوله با سرعت بالا چرخانده میشود و تمام آب فرش گرفته میشود در این روش هیچ گونه آسیبی به قالی وارد نمیشود اگرچه که در این مرحله هم  باید فرش قبل از آبگیری بررسی شود چرا که اگر تار و پود از هم گسیخته ای داشته باشد این روش باعث صدمه ای بیشتر به فرش میشود و ناگریز باید از روش سنتی آویزان کردن فرش استفاده کرد .

قالیشویی غرب برای رضایت مندی بیشتر مشتریان خود از دستگاه آبگیری لوله ای استفاده میکند تا کمترین آسیبی به فرش نرسد و در کمترین زمان فرشی تمیز  و شفاف ، خشک شده  و بدون هیچ گونه آب زردی و بوی نا مطبوع به مشتریان ارسال میشود.

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.