05132111522

در دنیای ماشینی عصر حاضر تقریبا می توان گفت این ماشین ها و ابزار ها هستند که بیشتر از ما انسان ها به کار گرفته می شوند و با ظهور خود بار سنگینی را از دوش خانم های خانه دار برداشته اند. دنیای ماشینی عصر حاضر یعنی خداحافظی با جاروی دستی، خداحافظی با رخت شستن های دستی و از همه مهم تر خداحافظی با کار سخت و طاقت فرسای قالیشویی با شیوه های سنتی.این روزها قالیشویی با شیوه های مکانیزه و مدرن زیر نظر شرکت های معتبر یکی از بهترین دستاورد های دنیای ماشینی پیش رو برای خانم های خانه دار تلقی می شود.

شست و شو با دستگاه های تمام اتوماتیک

 

قالیشویی با روش های سنتی یا مکانیزه؟کدام روش بهتر است؟

 

برخی بر این باورند که شستن فرش به صورت مکانیزه عمر فرش را کاهش میدهد اما این باوری نادرست است اگرچه شستن فرش به روش سنتی و دستی امری قابل قبول است اما معایب خاص خود را به همراه دارد معایبی چون رنگ پس دادن فرش های دستباف که برای سلامت فرش و زیبایی دکوراسیون منزل شما امری بسیار با اهمیت است. در نتیجه ناگریز خواهید بود که به یک شرکت قالیشویی معتبر اعتماد کنید و فرش خود را به آن بسپارید.

 

شستن فرش های ماشینی به روش اتومات :

 

شستن فرش های ماشینی به روش اتومات هیچ گونه مشکلی برای فرش شما ایجاد نمی کند چرا که مواد پلاستیکی موحود در تار و پود فرش اجازه نمی دهند تا فرش با مشکل رنگ پس دادن مواجه شود و در نهایت شما با صرف زمانی کمتر، فرشی تمیز و شفاف تر از قبل، از شرکت قالیشویی ماشینی تحویل میگیرید.

 

شستن فرش دستباف با دستگاه

 

  اگر قصد دارید فرش دستباف خود را به مراکز قالیشویی ماشینی بسپارید قبل از هرچیز قدمت و میزان سلامت و پوسیدگی فرش دستباف خود را به کادر شستشو اطلاع دهید. اگر میزان پوسیدگی فرش زیاد باشد بهتر این است که به صورت دستی شسته شود ولی اگر باز هم تمایل دارید تا فرش خود را  به قالیشویی مورد اطمینانتان ارسال کنید تاکید کنید که اپراتور های قالیشوئی قالی شما را با احتیاط و با کنترل کردن قدرت شستشوی دستگاه و با اندازه گیری مقدار مواد شوینده شستشو دهند.

قالیشویی غرب / بهترین قالیشویی در مشهد اس که با استفاده از به روز ترین تجهیزات مکانیزه از جمله دستگاه شلاق زن ، دستگاه خاک گیر ، دستگاه خشک کن لوله ای ، فرچه های اتوماتیک و ... توانسته به تمام نیازهای مشتریان خود پاسخ دهد. 

درست است که تمامی روال شستشو بدون دخالت کادر شستشو انجام میشود اما نظارت بر جنس فرش ،قدمت فرش ، ماشینی و دستباف بودن فرش ، اندازه فرش همگی توسط کادری مجرب و با دقت بالا  بررسی میشود و با توجه به تمامی موارد ذکر شده میزان شامپوفرش  یا مواد شوینده دیگر ،میزان قدرت شلاق زن ومیزان قدرت فرچه ها  کنترل میشوند تا کوچکترین آسیبی به قالی وارد نشود.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.