05132111522

چرا ضمانت شست و شو ؟

 

قالیشویی غرب مشهد جهت رضایت و اعتماد مشتریان خود، ضمانت شستشو را جزئی از خدمات خود قرارداده است . در صورتی که هر یک از خدمات ما دارای عیب احتمالی و عدم رضایت مشتریان باشد ،فرش بررسی و باز بینی شده و دوباره شسته و یا ترمیم میشود.  

 

استفاده از خدمات گارانتی شامل چه مواردی است ؟

 

1- پاره شدن فرش 

 

اگر در حین شستشو دستگاه دچار نقص فنی شود ، یا در زمان جابجایی فرش دچار پارگی شود تنها با باز بینی کارشناسان متخصص نوع مشکل پیش آمده مشخص میشود و اگر مشکل از شستشوی قالیشویی نباشد فرش شامل خدمات گارانتی نمیشود.

 

2-تغییر رنگ فرش دستباف

 

ترکیب رنگ نخ های فرش دستباف در هنگام شستشو مشکلی است که باعث شده اکثر افراد ترس از شستشوی فرش دستباف را داشته باشند به همین دلیل این امر باید توسط افراد متخصص و دستگاه های مکانیزه انجام شود تا احتمال رنگ پس دادن فرش به صفر برسد. 

 

3-تاب افتادن فرش  

 

یکی از شایع ترین شکایات و نارضایتی های مشتریان در سال های اخیر پاره شدن و تاب افتادن فرش بوده است ، پارگی فرش گاهی به علت ضعیف شدن تارو پود فرش میباشد ، استفاده از مواد شوینده نامناسب ،تنظیم نکردن قدرت دستگاه ها با توجه به جنس و مقاومت فرش ،تا نکردن فرش به صورت رول و حمل نا مناسب میتواند باعث آسیب جدی به فرش شود.

 

4- پاک نشدن لکه از روی فرش

 

وقتی مشتری فرش را به قالیشویی میسپارد تمیز شدن کامل فرش  همانند سلامت فرش حائز اهمیت میباشد . اگر لکه از روی فرش پاک نشده باشد  و یا اینکه فرش رنگ چرک و زرد گرفته باشد فرش دوباره به قالیشویی ارجاع داده میشود .

 

5- خشک نشدن کامل فرش و بوی نامطبوع

 

یک قالیشویی به روز و مدرن برای خشک کردن فرش ها از گرم خانه های گازی استفاده میکند چرا که خشک کردن به روش سنتی و در هوای آزاد علاوه بر اینکه امکان خشک نشدن کامل فرش هست، گردو غبار پراکنده در هوا دوباره بر روی فرش مینشیند . در صورتی که فرش کامل خشک نشده باشد و بوی نامطبوع نم را داشته باشد شامل گارانتی میشود .

 

تمام موارد ذکر شده مشکلاتی است با احتمال رخ دادن بسیار کم. قالیشویی غرب مشهد توانسته است با به کار گیری مجهز ترین دستگاه ها و کادری مجرب تمامی مشکلات را به صفر برساند .

 

ما ادعا نمیکنیم که بهترین قالیشویی در مشهد هستیم ، اما میتوانیم ادعا کنیم که ارائه دهنده خدمات متمایز قالیشویی در مشهد هستیم .

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.