05132111522

قالیشویی غرب مشهد دارای بهترین ماشین آلات و با کیفیت ترین دستگاه ها است تا بتواند لغب بهترین قالیشویی در مشهد را از شهروندان مشهد مقدس کسب نماید. قالیشویی غرب مشهد با تجربه بیش از چندین سال فعالیت و با بهترین متخصصین مجرب توانسته است نام نیکی را از خود بجای بگذارد. این مجموعه توانسته است خدمات متمایزی را در زمینه هایی مانند شستشوی قالی و انواع فرش، خشکشویی انواع مبلمان و خوشخواب و موکت و همچنین زمینه های دیگری مانند رفوگری انجام دهد.

از جمله مواردی که قالیشویی غرب مشهد به آن توجه نموده است پرورش نیروهای انسانی است. این مجموعه برای نیروهای انسانی خود مدرن ترین روش های آموزشی شستشوی، لک بری و رفوگری را ارائه میدهد. تا بتواند لغب بهترین قالیشویی در مشهد را بخود اختصاص دهد. از جمله مباحث آموزشی که میتوان به آن اشاره کرد احترام به مشتری است. و این امر یکی از مهم ترین اصول اساسی سازمان توجه به مشتریان میباشد.

قالیشویی غرب مشهد ، با بهره‌برداری از تکنیک‌های شستشو و خشک کردن فرش‌های ماشینی به وسیله ماشین‌آلات پیشرفته و به روز، بدون ایجاد کوچکترین مشکل در تار و پود، شیرازه بندی و آرایش ریشه‌های آن‌ها، آماده ارائه خدمات به مشتریان میباشد. فرآیند شست و شو فرش‌های ماشینی در ابتدا با آشنایی و در نظر گرفتن ساختار، ویژگی‌های ظاهری و طرح و نقش فرش مورد نظر شروع خواهد شد و در نهایت با ضمانت سلامت کامل فرش و پاکیزگی آن به پایان خواهد رسید. 

با توجه به موقعیت مکانی قالیشویی غرب مشهد دسترسی به آن به راحتی انجام می گیرد. شما می توانید با خیالی آسوده نسبت به کیفیت شست و شو، تجهیزات و مواد مصرفی، فرشهای ماشینیشان را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت بدون کوچکترین نقص و مشکل در اجزای ساختاری فرش، تحویل بگیرد. شستشو بصورت ۱۰۰% اسلامی و با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک انجام می گیرد.

تعداد مجموعه های قالیشویی در مشهد بسیار زیاد است ولی اینکه کدام مجموعه بتواند لغب مجهزترین قالیشویی در مشهد را به خود اختصاص دهد بسیار سخت و زمان بر است. مجموعه قالیشویی غرب مشهد توانسته است تا به امروز کلیه استاندارد های فنی، منابع انسانی و مشتری مداری را رعایت کند. امید است تا بتواند جایگاه بهترین قالیشویی در مشهد را کسب نماید.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.