05132111522

فرش فقط کفپوش خانه نیست بلکه از نظر دکوراسیون برای زیبایی خانه تاثیر بسزایی دارد.از طرفی بخاطر کاربرد بالایی که فرش ها دارند در معرض فرسایش و آلودگی قرار میگیرند.برای همین دغدغه بیشتر شما عزیزان این است که بعد از دادن فرش ها به  قالیشویی چجوری از آن نگهداری کنید تا دیرتر کثیف شوند و زمان بیشتری پاکیزه بماند.

حفظ و نگهداری فرش بعد از تحویل از قالیشویی

فرش فقط کفپوش خانه نیست بلکه از نظر دکوراسیون برای زیبایی خانه تاثیر بسزایی دارد.از طرفی بخاطر کاربرد بالایی که فرش ها دارند در معرض فرسایش و آلودگی قرار میگیرند.برای همین دغدغه بیشتر شما عزیزان این است که بعد از دادن فرش های قالیشویی چجوری از آن نگهداری کنید تا دیرتر کثیف شوند و زمان بیشتری پاکیزه بماند.

جارو کشیدن مناطق پر تردد باید و پاک کردن آلودگی سعی کنید 3 مرتبه در هفته فرش خود را جاروبرقی بکشید(ترجیحا با درجه پایین که کمترین فشار را به فرش وارد کند و گرد و غبار قسمت مورد نظر را پاک کند)

با کفش وارد خانه نشوید در قسمت ورودی سعی کنید از فرش های گران قیمت استفاده نکنید و هیچ موقع با کفش وارد خانه نشوید چرا که قسمت ته کفش کثیف ترین قسمت است پس آوردن کفش را به خانه ممنوع کنید.

استفاده از روفرشی درست است که استفاده زیاد روفرشی خودش باعث آسیب به فرش می شود اما هنگام غذا خوردن یا بازی کودکان می توانید از روفرشی استفاده کنید که چون بچه ها شیطون درکی از تمیزی ندارند ولی حتما روفرشی که از لحاظ ضخامت و کیفیت مناسب است استفاده کنید.

تمیز کردن زیر فرش می توانید هر چند ماه زیر فرش را جارو بکشید یا از بخار شو استفاده کنید ولی حتما بذارید سرامیک کامل خشک شود بعد فرش را پهن کنید تا باعث آسیب به فرش نشود.

روز های اول محافظت بیشتری بکنید وقتی که فرش خود را از قالیشویی تحویل گرفتید سعی کنید اجسام روی ان قرار ندهید چون باعث رنگ گرفتگی و جذب آلودگی می شود.

مهم ترین موضوع این است که هرلکه یا آلودگی را در همان زما از بین ببرید قالیشویی غرب مشهد آمادگی بهترین خدمات را برای شما عزیزان فراهم کرده پس با تماس خود از خدمات قالیشویی معتبر در مشهد و با سابقه استفاده کنید.

ما ادعا نمیکنیم که قالیشویی عالی در مشهد هستیم ، اما میتوانیم ادعا کنیم که ارائه دهنده خدمات متمایز قالیشویی خوب در مشهد هستیم .

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


برای اطلاع از آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قالیشویی غرب مشهد می باشد.